Web A Number Of.0: برای کاربر ، توسط کاربر

برخی از بازاریابان شرکتهای وابسته می خواهند در ایجاد بروشور یا وب سایت یا فلایر خود تلاش کنند ، زیرا آنها یا نمی توانند برای استخدام یک طراح یا آژانس حرفه ای خرید کنند ، یا اینکه فکر می کنند تقریباً خودشان این کار را انجام می دهند و هم در وقت و هم در پول پس انداز می کنند. با این حال ، آنها اغلب کوتاه تر از تولید برخی از چیزهایی به نظر می رسد جلا و حرفه ای واجد شرایط این امر منجر به ایجاد موادی می شود که ظاهری خانگی و ناجور دارند و همچنین شرکت اعتبار قابل توجهی از دست می دهد. چگونه می توانید با انجام طراحی خود صرفه جویی کنید اما هنوز هم چاپ یا مواد وب زیبا و حرفه ای به نظر می رسند؟

دلیل شماره 1 – Deference بدست خواهید آورد. وقتی به چیزی می چسبید ، از دیگران احترام می گذارید.  تولید تیزر تبلیغاتی هنگامی که شما از یک فرصت ممکن به فرصت دیگر می چرخید ، تعدادی از شما مشاهده می شود تولید تیزرهای تبلیغاتی تردید از دیگران که متعجب خواهند شد که قبل از تغییر مجدد چه مدت با تجارت واقعی دوام می آورید!

من اخیراً داشتم با یکی از بزرگترین مارکهای مصرف کننده در ایالات متحده صحبت می کردم که VP توسعه تعاملی آنها گفت چرا وب سایت آنها بازدید کننده بازگشتی ندارد. من به آنها گفتم که خالی از لطف نیست ، به این معنی که در سراسر سایتشان دارای فلش بوده و از ویژگی های برنامه های تمرینی به خوبی طراحی شده و دارای نرم افزار SEM و کارکنان پشتیبانی است ، آنها چیزی بیشتر از یک بروشور بسیار گران قیمت ندارند.

وقتی افراد می توانند با تبلیغات خود بسیار خلاق باشند ، توجه زیادی را به خود جلب می کنند. ژنتیک شما توسط بسیاری از چیزها جذب تبلیغات می شود. واقعاً تعداد کمی از افراد قصد دارند اطلاعات کم هزینه ای را به مردم ارائه دهند و همچنین اطلاعاتی که مورد توجه افراد قرار می گیرد بسیار مهم هستند.

بودجه خود را بدانید: قبل از صحبت در مورد آژانس ، باید بدانید که چقدر برای پروژه هزینه خواهید کرد. وعده های غذایی بی عیب و نقص مانع از خرج بیش از حد شما می شود و این به آژانس بازاریابی دیجیتال کمک می کند تا در راس راه حل هایی قرار گیرد که هرکسی توانایی خرید آن را دارد.

بنابراین ، هنگامی که فعالیت وابستگی خود را در فعالیت های تبلیغاتی آغاز می کنید ، آژانس وابستگی یا مستقیماً به شرکتی که دوره عضویت را ارائه می دهد ، انتخاب می شوید. شما باید مطمئن شوید که Affiliate ID ، کد رهگیری و سازوکار پیگیری خود را دارید. برخی از وب سایت ها بدون پیگیری قانون کد پیوند به وب سایت ما را ارائه می دهند. اگر برخی از معاملات از طریق پیوند ما موفق شوند ، نمی توانیم درخواست مدیر اینستاگرام را کاهش دهیم.

آژانس خود را rrn گوش دهید: اگرچه به خصوص آنچه واقعاً در یک وب سایت می خواهید عالی است ، آژانس شما آنچه ممکن و منطقی است را حدس می زند. بنابراین اگر توصیه دیگری دارید یا روش دیگری را پیشنهاد می کنید ، باید آن را مورد توجه قرار دهید و آن را در نظر بگیرید. انعطاف پذیری کلیدی است ، بنابراین گرچه ممکن است فکر کردن در مورد ایده اولیه شما باشد ، شما می توانید به راحتی با وب سایتی که بسیار بهتر کار می کند و به اهداف بازاریابی شما می رسد برسید.

رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و غیره پیشرفت چشمگیری به شرکت / آژانس شما ارائه می دهد. پیروان خود را در آنجا بسازید و امتیازات زیادی را با بازاریابی دیجیتال به خود اختصاص دهید.