پنج گیاه برتر خانگی زمستانی

کریسمس فقط گوشه ای است و همه برای آن برنامه ریزی کرده اند. اقلام تزئینی سنتی در این فصل تقاضای زیادی دارند. در کنار تزئینات معمول برای تعطیلات ، شما همچنین می توانید با قرار دادن چند گیاه عالی در خانه های زمستانی زیبایی خانه خود را برجسته کنید. آنها رنگ و بافت بیشتری به اتاق می بخشند.

بسیاری از گیاهان زیبا وجود دارد که می تواند در داخل گلدان یا ظروف پرورش یابد. جدا از زیبا جلوه دادن اتاقها ؛ این گیاهان همچنین از عرضه تازه و تمیز هوا در فضای بسته اطمینان حاصل می کنند. برخی از گیاهان معمولی خانه های زمستانی شامل:

ارکیده-ارکیده یکی از محبوب ترین گیاهان خانه های زمستانی است. آنها احساس گرمسیری به محیط اطراف می بخشند و شاخ و برگهای بلند و خوشه دار آنها زیبا به نظر می رسد. رشد ارکیده ممکن است روی حیله و تزویر باشد اما اگر خوب نگهداری شود ، یک دوره شکوفه طولانی دارد. ارکیده غذای سبک است و به کوددهی زیادی احتیاج ندارد. انواع مختلفی از ارکیده در بازار قیمت گل آزالیا موجود است و برخی از انواع محبوب ارکیده داخلی شامل ارکیده Cymbidium ، ارکیده شب پره و ارکیده Black Jewel است.

Poinsettias-Poinsettias احتمالاً محبوب ترین گیاهان خانه های زمستانی است. آنها به دلیل شاخ و برگهای قابل توجه و رنگارنگ مشهور هستند که می توانند حتی تیرترین گوشه های اتاق را نیز روشن کنند. گلدان های Poinsettias برای اهداف هدیه نیز عالی هستند. می توانید آنها را در فصل جشن به دوستان و اقوام هدیه دهید و آنها مطمئناً آن را دوست خواهند داشت. poinsettias کانتینر پرورش یافته به راحتی در بازار موجود است. آنها در رنگ های صورتی ، سفید و قرمز وجود دارند.

کاکتوس کریسمس-کاکتوس کریسمس یک گیاه ساکانی گلدار است که در فصل کریسمس گلهای زیبایی تولید می کند. این یک کارخانه نگهداری کم است که در داخل خانه عملکرد خوبی دارد. کاکتوس کریسمس مقاوم به خشکی است و اگر تصادفاً آبیاری آن را برای چند روز فراموش کنید ، همچنان زنده خواهد ماند. اگر به طور منظم اشتباه شود خوب است.